Evde Kartondan Balon Sarkaç Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Balon Sarkaç Yapımı – Resimli Anlatım

Sarkaç süs yapımı ile ilgili çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere kartondan sarkaç süs yapımı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Evde kartondan balon sarkaç yapılışı ile ilgili paylaşacağım çalışmayı kağıttan da yapabilirsiniz. Eva kağıdından sarkaç yapılışı ile ilgili önceki yazımda olduğu gibi bu çalışmayı da evinizde eva kağıdı ile yapabilirsiniz. Kartondan balon sarkaç yapılışını yapıp, evinizde çocuklarınızın odasına veya süslemek istediğiniz kapı eşiklerine kullanabilirsiniz. Evde kartondan balon sarkaç yapımı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları takip ederek, evde kartondan bu güzel sarkaç süsü sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Sarkaç süs yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları maket kategorisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde kartondan balon sarkaç yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kartondan-balon-sarkac-yapimi

Karton Pendel – cardboard pendulum – pendule carton

 

Evde Eva Kağıdından Sarkaç Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından sarkaç süs yapımı, eva kağıdından sarkaç yapımı ve evde eva kağıdından sarkaç yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

3 Yanıt

  1. hülya diyor ki:

    çok hoşmuş bayıldım ya meğer böyle yapılıyormuş

  2. nuran diyor ki:

    paylaşım çok iyi gerçekten bende yaptım çok iyi oldu

  3. Esra Aydın diyor ki:

    çok beğendim, en kısa sürede kendimde yapmayı deneyecem çok teşekkürler faydalı olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir