Evde Kartondan Çamaşırlık Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Çamaşırlık Yapımı – Resimli Anlatım

Paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde evinizde karton kutudan yararlanarak harika bir çamaşırlık yapabilirsiniz. Bir karton koli, birde kitap kaplığı işinizi görecek. Resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde aynı çalışmayı kısa sürede ve eğlenerek yapabilirsiniz. Keyifli bir çalışma ve yine bir kartondan eşya yapma çalışması ile karşınızdayım. Evde kartondan çamaşırlık yapabilir ve havlularınızı, çoraplarınızı veya çeşitli çamaşırlarınızı bu sepet türü kutuda saklayabilirsiniz. Evde kartondan çamaşırlık yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar sayesinde sizde bu güzel ve eğlenceli çalışmayı evinizde kolaylıkla yapabileceksiniz. Evde kartondan çamaşırlık yapmak ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

Karton Wäschereien – cardboard laundries – blanchisseries en carton

 

Evde Kolay Çivisiz Kilim Dokuma Tezgahı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard loom, carton métier ve çivisiz dokuma tezgahı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir