Evde Kartondan Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde karton ile yapılan kolay çalışmaları sürekli önünüze getirmeye çalışıyorum. Bu yazımda da yine sizlere karton kullanarak çiçek yapabileceğiniz güzel bir çalışma paylaştım. Yine karton yerine tuvalet kağıdı rulosu ile yumurta kolisinin kartonunu kullanacağız. Resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği belirtiliyor. Bu sayede sizde evinizde bu güzel çalışmayı eğlenerek çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Evde kartondan çiçek yapımı ile ilgili resimli anlatımları çok beğeneceksiniz.

 
 

Sonuç ise ortaya çok güzel karton çiçek figürleri ve süslemeleri çıkacak. Evinizin güzel köşelerine veya vazolarınızı süsleyecek harika karton çiçekler yapmış olacaksınız. Bu tür çalışmaları sıkça sitemizde ki karton kategorisinde paylaşmaya çalışıyorum. Kartondan yapılan çalışmaları sürekli olarak paylaşmaya da devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : http://www.michelemademe.com/2010/05/tutorial-1-toilet-paper-tube-egg-carton.html

Karton Blume – carton fleur – cardboard flower

 

Evde Eski Kottan Puf Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. denim puff, eski kottan puf yapımı ve feuilletée denim hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir