Evde Kartondan Duvara Kuş Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Duvara Kuş Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan duvarınıza rengarenk kuş yapmak ister misiniz? dekoratif olarak evinizin duvarını süsleyecek bu güzel çalışmayı çok kolay bir şekilde sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı karton ile, eva kağıdı ile, keçe ile, kağıt ile, el işi kağıdı ile hangi tür kağıt malzemesi ile yapmak isterseniz yapın. Hepsinden de yapabilirsiniz. Biz standart kartondan yapımını paylaşacağız. Hatta kuşun şablonunu dahi bu yazımda paylaşacağım. Yabancı bir sitede dolaşırken rastladığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Şablona göre kuşun parçalarını kestikten sonra hepsini birleştirmeniz yetecektir. Kolay gelsin.

 
 

papier oiseau – paper bird – Papier Vogel

 

Evde Kağıttan Kurdele Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi kağıdından kurdele, eva kağıdından kurdele ve evde kağıttan kurdele yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir