Evde Kartondan Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan kapı süsü yapılışı ile ilgili güzel bir anlatım paylaşacağım. Sizde evinizde çocuklarınız ile bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Öncelikle karton mukavvayı kapıya yapacağınız süsün büyüklüğüne göre yuvarlak bir biçimde çizip, kesmekle başlayabilirsiniz. Ardından bir tabak yardımı ile ortasını çizip, kartondan simidinizi elde edebilirsiniz. Ardından ipten ponponlar yaparak, karton kapı süsünü süslemeye başlayabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde evinizde çok kısa sürede ponpon kapı süsünüzü hazırlayabilirsiniz. Evde kartondan kapı süsü yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan sonra sizinde çok güzel bir kapı süsünüz olacak. Buyurun kapı süsü çalışmasının resimli anlatımına ;

 
 

evde-kartondan-kapi-susu-yapimi

garniture de porte en carton – cardboard door trim – Karton Türverkleidung

 

Evde Makrome İpiyle Süs Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. corde en macramé, evde makrome ipiyle süs yapımı ve evde makrome ipiyle süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir