EVDE KARTONDAN KOLAY PONPON YAPMAK

Evde kartondan kolay ponpon yapmak için çoğu kez değişik anlatımlı çalışmalar paylaşmıştım. Hatta yün ipten ponpon yapmak için ve yaptığınız ponponla süs yapmak içinde çoğu çalışmanın anlatımını sitemizde bulabilirsiniz.

Fakat ponpon yapmak veya ponpon nasıl yapılır diyenler için bu örneği de paylaşmak istedim. Çünkü çoğu ev hanımı yün ipten nasıl ponpon yapacağını bilmiyor.

Sitemizde çatalla ponpon yapımı veya kartondan ponpon yapımını gösteren farklı çalışmaları daha önceki günlerde de paylaşmıştım. Bu yazımda da yine kartondan kolay ponpon yapmak için örnek resimler altta yer alıyor.

Kartonu ponpon yapmada kullanabilir ve ponpon çalışmaları farklı işlerinizde süs olarak veya motif olarak kullanabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri kolay ponpon yapmak için kartondan yapılan çalışmanın örnek anlatımlı resimleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kartondan-kolay-ponpon-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir