Evde Kartondan Korsan Sandığı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Korsan Sandığı Yapımı – Resimli Anlatım

Kartondan kutu yapımı ile ilgili paylaşımımdan sonra size bu yazımda karton kullanarak korsan sandığı yani altın sandığı yapabilmenizi gösteren resimli anlatımlar paylaşacağım. Evde kartondan korsan sandığı yapılışı ile ilgili resimli anlatımda gösterildiği gibi kartonu kestikten sonra birleştirme işlemlerini yapabilir ve evde çocuklarınızın oynayacağı çok güzel korsan sandığı yapabilirsiniz. Kartondan altın sandık yapılışı ile ilgili çalışma için gerekli olan malzemeler karton, makas ve yapıştırıcı… bu sayede sizde evde karton koliler kullanarak harika korsan sandıkları yapabilirsiniz. Evde kartondan korsan sandığı yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

source : http://theimaginationtree.com/2011/05/diy-treasure-chest.html

carton caisse – cardboard crate – Kartonkiste

 

Yeni Kına Kesesi Modelleri 2016 başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 kına kesesi modelleri, 2016 yeni kına kesesi modelleri ve kına kese modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir