Evde Kartondan Maket Ev Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Maket Ev Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kartondan minyatür çalışmalar yapmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmayı yine karton kullanarak güzelce yapabilirsiniz. Evde kartondan ev yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu çalışmayı evinizde karton kullanarak yapmalısınız. Ev taşırken işi biten karton kolilerini kullanabilir ve bu güzel maket evi yapabilirsiniz. Evde kartondan maket ev yapılışı ile ilgili anlatımlı resimleri takip ederek, aynısını yapabilirsiniz. Her ne kadar resimlerden yapılışı anlatılmasa da, birebir aynısını inceleyerek yapabilirsiniz. Evde kartondan ev yaparak çocuklarınızı mutlu edebilir ve onları eğlendirebilirsiniz. Bu çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmayı deneyin, hem onları keyifli bir zaman geçirmelerini sağlarsınız. Hem de mutlu olacakları güzel bir maket evleri olmuş olur. Evde kartondan maket ev yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

source : https://www.etsy.com/listing/62648052/sale-cardboard-dollhouse-pdf-pattern

Pappaufsteller Hause – cardboard cutout home – Accueil carton découpe

 

Evde Yumurta Kabuklarından Minyatür Saksı Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde yumurta kabuklarından çiçeklik yapımı, evde yumurta kabuklarından saksı yapımı ve yumurta kabuğundan minyatür saksı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. silici diyor ki:

    fena gözükmüyor. kutlarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir