Evde Kartondan Renkli Resimlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Renkli Resimlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay yapılan bir başka resimlik çalışması ile yine karşınızdayım. Daha önce sizlere kartondan resim çerçevesi yapımı ile ilgili paylaşımda bulunmuştum. Bu yazımda yine sizlere evde kartondan renkli resimlik yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Bu sayede evde kendinize veya sevdiklerinize bu güzel çalışmayı yapabileceksiniz. Evde kartondan renkli resimlik yapılışı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları takip ederek, bu muazzam güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Yaptığınız çalışmayı sevdiklerinize doğum günü hediyesi olarak da verebilirsiniz. Resimli anlatımda karton kullanılmış, siz keçe veya farklı malzemeler de kullanabilirsiniz. Evde kartondan renkli resimlik yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

cadres photos faites de carton – Photo frames made of cardboard – Fotorahmen aus Pappe

 

Evde Kartondan Resim Çerçevesi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard picture frame, carton cadre photo ve evde karton ile resimlik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir