Evde Kartondan Renkli Trafik Lambası Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Renkli Trafik Lambası Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yazımda paylaşacağım çalışma hem kolay hem de çocuklarınızın okuldan istenen performans ödevleri için tercih edebilecekleri güzel bir çalışmadır. Evde kartondan ve renkli fon kağıtlarından yapabileceğiniz bu güzel çalışmanın resimli anlatımlarını paylaşacağım. Bu sayede sizde evde kolay bir şekilde bu güzel çalışmayı eğlenerek yapabileceksiniz. Yabancı bir sitede dolaşırken rastladığım güzel bir çalışma olan kartondan trafik lambası çalışmasını çocuklarınızla birlikte keyifli bir zaman geçirerek ve eğlenerek yapabilirsiniz. Evde kartondan trafik lambası yapılışını anlatan resimli anlatımdaki adımları takip ederek, bu güzel çalışmayı çocuklarınızla çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Evde kartondan trafik lambası yapımı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

source : http://www.ikatbag.com/2011/01/automobiles-from-busytown.html

Karton Ampel – cardboard traffic light – feu de carton

 

Evde Bebek Örgü Bot Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebette booties, bot şeklinde örgü patik ve bottillons bebette hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir