Evde Kartondan Süs Fener Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kartondan Süs Fener Yapımı – Resimli Anlatım

Evde karton koliden süs feneri yapabilir ve evinize dekoratif olarak süs şeklinde kullanabilirsiniz. Evde kartondan süs fener yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimlerde şablonda bulunmakta… bu sayede sizde fon kağıdından veya kartondan bu çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Eva kağıdından da bu güzel çalışmayı yapmak mümkün… sizde resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Evde kartondan süs fener yapımı ile ilgili resimli anlatımlara bakarak, şablonu kendinize göre oluşturabilirsiniz. Evde kartondan süs fener yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

Karton Laternen – cardboard lanterns – lanternes en carton

 

Evde Kartondan Sepet Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard basket, carton panier ve evde karton sepet yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir