Evde Keçeden Minion Yapımı Kalıp – Şablon

Evde Keçeden Minion Yapımı Kalıp – Şablon

Çocukların ve hatta günümüzde büyüklerin bile sevgilisi olan minionları sevmeyen yoktur. Bu yazımda sizlere güzel bir minion şablonu paylaşacağım. Minion kalıbını keçeden minion yapımında veya kumaştan minion yapımında kullanabilirsiniz. Yada kartondan minion süsü yapmak isterseniz, minion şablonunu dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Minion kalıbı sayesinde istediğiniz malzemeden kolayca çocuklarınıza oyuncak minion yapabilirsiniz. Süs minion yapmak isterseniz de yine minion şablonunu kolayca kullanabilirsiniz. Evinizde minion şablonunun çıktısını aldıktan sonra, istediğiniz boyutta güzel minion süsleri, minion magnet veya keçeden minionlar yapabilirsiniz. İlerleyen zamanda daha farklı minion örnekleri ile karşınızda olacağım. Buyurun keçeden minion şablonuna ;

 
 

evde-keceden-minion-yapimi-kalip-sablonlu-minion-ornegi

minion Vorlage – minion template – modèle de séide

 

2016 Birbirinden Güzel Kuş Evi Maketleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2016 kuş evi modelleri, değişik kuş evi modelleri ve değişik kuş evi örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir