Evde Keçeden Tavşan Şeklinde Terlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Keçeden Tavşan Şeklinde Terlik Yapımı – Resimli Anlatım

Evde keçeden tavşan terlik yapmaya ne dersiniz? Daha önce de buna benzer çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere keçeden terlik yapımını paylaşacağım. Ancak keçeden tavşan şeklinde terlik yapımını anlatan güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Resimli anlatımdaki direktifleri uygularsanız, sizde evinizde bu güzel çalışmayı keçeden yapabilirsiniz. Keçeden tavşan terlik yapımı ile ilgili resimli anlatımda şablon da yer almaktadır. Şablondan yararlanarak kısa sürede evinizde eğlenceli tavşan terlikler yapabilirsiniz. İster kendinize isterseniz de çocuklarınıza bu güzel çalışmayı yapabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Evde keçeden tavşan şeklinde terlik yapımı ile ilgili anlatım ise şöyle ;

evde-keceden-tavsan-terlik-yapimi2

 
 

evde-keceden-tavsan-terlik-yapimi evde-keceden-tavsan-terlik-yapimi2

Filzpantoffeln – felt slippers – pantoufles de feutre

 

Evin Bahçesine Yapay Havuz Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bahçeye havuz yapımı, bahçeye kolay havuz yapımı ve bahçeye pratik havuz yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir