Evde Kitap Kaplıklarından Süs Çiçeği Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kitap Kaplıklarından Süs Çiçeği Yapımı – Resimli Anlatım

Okul zamanı evinizde çocuklardan arta kalan kitap kaplıklarını değerlendirmeye ne dersiniz? Kitap kaplıkları ile harika dekoratif süs çiçekleri yapabilirsiniz. Resimli anlatımını paylaşacağım bu yazımdaki çalışmayı kolaylıkla sizde evinizde yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan kuru ağaç dalları, farklı desende kitap kaplıkları, makas ve yapıştırıcı… tüm bu malzemeleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Daha sonra bir saksı içerisine toprak koyduktan sonra, kuru ağaç dallarını farklı aralıklarla dizip, yapraklarını ise kitap kaplıklarından yaprak şeklinde keserek yapıştırmanız yeterli olacaktır. Evde kitap kaplıklarından süs çiçeği yaparak, evinizi daha da güzelleştirebilirsiniz. Kitap kaplıklarını kullanarak çok güzel dekoratif süs çiçekleri veya yapay çiçekler yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmanın resimli anlatımı ise şöyle ;

 
 

evde-kitap-kapliklarindan-sus-cicegi-yapimi

motif de fleur – flower pattern – Blumenmuster

 

Evde Plastik Şişeden Kapı Süsü Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde pet şişeden kapı süsü yapımı, evde plastik şişe ile kapı süsü yapımı ve evde plastik şişeden kapı süsü yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir