Evde Kolay Çam Ağacı Şeklinde Dekoratif Süs Yapımı

Evde Kolay Çam Ağacı Şeklinde Dekoratif Süs Yapımı

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı kolaylıkla evinizde sizde yapabilirsiniz. Daha önce balondan kase yapılışı paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma da yine hemen hemen ona benziyor. Çünkü balonlu paylaşımımda kullandığımız balon yerine bu yazımda şeffaf kağıt veya kağıt kullanacağız. Şablonumuz kağıt olacak. Daha sonra resimli anlatımdaki adımları takip ederek, evde kolay bir şekilde çam ağacı süsünü yapabilirsiniz. Evde kolay çam ağacı yapmak istiyorsanız, bu paylaşacağım farklı çalışmayı deneyebilirsiniz. Evde eğlenerek yapabileceğiniz çalışma ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-cam-agaci-yapimi

macht Kiefern – makes pine – rend pin

 

Evde Ağaç Dallarından Vazo Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. ağaç dallarından vazo yapımı, evde ağaç dallarından vazo süsleme ve evde kolay vazo süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. nalan diyor ki:

    bu dekoratif süs gördüklerim arasında en iyisi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir