Evde Kolay Çiçekli Taç Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Çiçekli Taç Yapımı – Resimli Anlatım

Kızlarınıza bu güzel çalışmayı yapabilir ve onları sevindirebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde çiçekli taç modelleri yaparak, kızlarınızı çok mutlu edeceksiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmanın sizlere resimli anlatımını paylaşacağım. Resimli anlatımdaki malzemeleri temin ettikten sonra kolayca adımları takip ederek, bu güzel çiçekli taç çalışmasını sizlerde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Çiçekli taç modelini yaptıktan sonra kız çocuklarına veya yeğenlerinize de hediye edebilirsiniz. Aslında güzel bir doğum günü hediyesi de olabilir. Evde kolay çiçekli taç yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardaki gibi çalışmayı evinizde yapıp tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

Blumenkrone – flower crown – couronne de fleurs

 

Evde El İşi Kağıdından Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi kağıdından çiçek yapımı, eva kağıdından çiçek yapımı ve evde kolay çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir