Evde Kolay Eva Kağıdından Duvara Kalpli Süs Yapımı

Evde Kolay Eva Kağıdından Duvara Kalpli Süs Yapımı

Eva kağıdından yararlanarak evinizin duvarlarına 3 boyutlu kalpli süslemeler yapabilirsiniz. Çalışma bittikten sonra duvarınıza baktığınızda çok hoşunuza gidecek bir manzara çıkacak… düşünsenize evinize geliyorsunuz, mutsuzsunuz ışıkları bir açıyorsunuz, duvarda 3 boyutlu kalpler size neşe ve mutluluk katıyor. Bu tür sevinci sizde yaşamak istiyorsanız, hemen bu yazımda paylaşacağım anlatımlı çalışmayı uygulayın ve mutlu olun. Yapmanız gereken kırmızı eva kağıdı temin edin, yada kırmızı renkli fon kağıdı kırtasiyeden alın ve resimli anlatımda gösterildiği gibi çalışmayı yapmaya başlayın. Gerçekten yapımı kolay olan bu çalışma ile duvarınıza eva kağıdından kalpli süs dekoru çok hoş duracak. Evinize dekoratif çalışma yapmayı planlıyorsanız, fazla para vermeden bu ucuz ve mükemmel çalışmayı sizde yapmalısınız. Evde kolay eva kağıdından duvara kalpli süs yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-eva-kagidindan-kolay-duvara-kalpli-sus-yapimi

Herz-Verzierung – heart ornament – ornement de coeur

 

Evde Boş Süt Şişelerinden Dekoratif Mumluk Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boş süt şişeleriyle mumluk yapılışı, boş süt şişesinden mumluk yapılışı ve evde boş süt şişelerinden dekoratif mumluk yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir