EVDE KOLAY GÜLLÜ TAÇ YAPMAK

Evde kolay güllü taç yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı sizde evde yapabilirsiniz. Kısa sürede yapımını öğrenip, kendin yap çalışmasından keyifle yararlanacaksınız. Güllü taç yapmak için malzemeleri bir araya getirdikten sonra resimli anlatımdaki gibi kesim işlemine başlamalısınız.

Daha sonra taç malzemesinin üzerine gül şeklini alan parçaları iliştirdikten sonra çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Zor olmayan bu güzel çalışmayı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Sitemizde evde kolay taç yapmak için daha önce de çoğu kez güzel çalışmaları ve anlatımları paylaşmıştık.

Onlara da mutlaka bakmanızı öneriyorum. Çocuklarınıza çok güzel çiçekli taç modeli yapabilirsiniz. Bu tür kolay güzel taç yapımını öğrenip, değişik şekillerde yapıp sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Kolay taç yapmak için malzemeleri evinizde de uydurabilirsiniz.

 
 

Fakat desenli kumaş kullanmanızı öneririm. Hem yaptığınız çiçekli taç modeli güzel gözükür. Hem de sevdiğiniz kişilere hediye ettiğinizde nereden aldığınızı dahi sorabilirler. Kolay gelsin.

source

evde-kolay-gullu-tac-yapmak

 

EL YAPIMI TAKI NASIL YAPILIR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit takı nasıl yapılır, el yapımı takı kolay yapmak ve el yapımı takı nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Sibel diyor ki:

    Taç yapımı gerçekten bir harika Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir