Evde Kolay Hasır Şapka Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Hasır Şapka Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kendi hasır şapkanızı yapmak ister misiniz? Paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde evinizde kendi hasır şapkanızı örebilirsiniz. Evde hasır şapka yapımı ile ilgili sanırım ilk paylaşımım bu… evde kolay bir şekilde sizde bu güzel çalışmayı resimli anlatımdan yararlanarak yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları uyguladıktan sonra kendinize harika hasır şapkalar yapabilirsiniz. Hasır şapkanızı yaptıktan sonra dilerseniz boyayabilir ve değişik renkte hasır şapkalara sahip olabilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları atlamadan uygulayın ve evinizde kendi hasır şapkanızı eğlenerek yapın. Hatta bu çalışmayı para kazanma amaçlı da kullanabilirsiniz. Evde hasır şapkalar yapıp turistik bir yerde yaşıyorsanız, turistlere de satabilirsiniz. Evde kolay hasır şapka yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

chapeau de paille – straw hat – Strohhut

 

Evde Kartondan Süs Fener Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard lanterns, evde karton fener süs yapımı ve evde kartondan fener süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir