Evde Kolay Hayalet Kolye Yapımı

Evde Kolay Hayalet Kolye Yapımı

Birkaç bileklik yapımı yazısından sonra sıra geldi kolye yapımı yazılarına… bu yazımda ise sizlere yine takı tasarım çalışması olarak evde kolay hayalet kolye yapılışı ile ilgili anlatımlı güzel bir video paylaşacağım. Bu sayede sizde bileklik yapımından sonra kolay bir şekilde hayalet kolye yapılışından yararlanarak çok güzel kolyeler yapabileceksiniz.

 
 

evde-kolay-hayalet-kolye-yapimi

 

Evde Kolay Boncuktan Sarma Bileklik Yapımı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuktan bileklik yapımı, boncuktan bileklik yapmak ve boncuktan sarma bileklik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ASLIM ASLIM diyor ki:

    hayalet kolyeyi de ilk defa duyuyorum :) acaba gözükmüyo mu ahahah yada görünmez mi? ehehehe şaka bir yana güzel bir çalışma tbrkler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir