Evde Kolay Kalp Şeklinde Hediye Kutusu Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Kalp Şeklinde Hediye Kutusu Yapımı – Anlatımlı

Evde hediye kutusu yapılışı ile ilgili birçok çalışmayı sitemizde görebilirsiniz. Kendin yap ve nasıl yapılır kategorilerinde evde kolay hediye kutusu yapımı ile ilgili diğer çalışmalara da göz atmalısınız. Bu yazımda sizlere evde kolay kalp şeklinde hediye kutusu yapılışı ile ilgili güzel bir anlatım paylaşacağım. Sitemizde gerek resimli anlatım, gerekse videolu anlatımlar paylaşıyorum. Evde kolay bir şekilde kalp şeklinde hediye kutusu yapmak istiyorsanız, bu yazımdaki anlatımlı çalışmayı izlemelisiniz. Bu sayede sizde evinizde kalp şeklinde hediye kutusu yapmasını öğrenebilir ve kutlamalarda yada doğum günlerinde sevdiklerinizi şaşırtacak harika kalp hediye kutuları yapabilirsiniz. Evde kolay kalp şeklinde hediye kutusu yapımı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-kalp-seklinde-hediye-kutusu-yapimi

Herzen Geschenk-Box – heart gift box – boîte-cadeau de coeur

 

Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Baykuş Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. baykuş oyuncağı yapılışı, evde baykuş oyuncak yapımı ve evde tuvalet kağıdından baykuş yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir