Evde Kolay Keçeden Balık Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Keçeden Balık Yapımı – Anlatımlı

Evde keçeden yapılan çalışmaları paylaşmaya devam… bu yazımda sizlere keçe kullanarak çok kolay bir şekilde balık figürü yapabilirsiniz. Keçeden balık yapılışı ile ilgili paylaşacağım kalıpları yani şablonları kullanabilirsiniz.

 
 

Evde keçeden çalışmalar yapıyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışma sayesinde keçeden balık yapılışını öğreneceksiniz. Yapacağınız keçe balık çalışması ile ister süslemeler, isterseniz de çocuğunuza oyuncak olarak sunabilirsiniz.

 

Evde Kolay Keçeden Oyuncak Ayı Yapımı - Şablonlu Örnek başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden kolay oyuncak ayı yapımı, evde keçeden oyuncak ayı şablonlu ve evde kolay keçeden oyuncak ayı yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. pınar diyor ki:

    keçeden balık yapılcağı aklımın ucundan geçmezdi çok etkilendim. Çocuklarımla yarın deniyeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir