Evde Kolay Örgü Bileklik Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Örgü Bileklik Yapımı – Anlatımlı

Farklı bir çalışma ile yine karşınızdayım. Bu yazımda sizlere paylaşacağım çalışma bir bileklik yapımıyla ilgili çalışmadır. Örgü bileklik yapımı ile ilgileniyorsanız, bu farklı çalışmayı beğenecek ve evde yapmak isteyeceksiniz.

Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise evde kolay örgü bileklik yapılışı ile ilgili… bu çalışma sayesinde sizde kendinize veya sevdiklerinize çok güzel örgü bileklikler yapabileceksiniz. Örgü bileklik yapımı ile ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaşacağım anlatımla çalışma şöyle ;

 
 

evde-kolay-orgu-bileklik-yapimi

 

Evde Keçeden Oyuncak Panda Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden oyuncak yapılışı, evde keçeden oyuncak yapımı ve evde kolay oyuncak nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir