Evde Kolay Ponpon Örtü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Ponpon Örtü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde ponpon örtü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı evinizde kolayca yapabilirsiniz. İster örtü olarak kullanın. İsterseniz duvarınıza pano, dilerseniz kilim olarak da kullanabilirsiniz.

Evde kolay ponpon yapımını daha öncede paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımda gösterilmiş, ancak siz zorlanırsanız sitemizdeki çatalla ponpon yapımı yazıma bakarak, nasıl kolay ponpon yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

 
 

Zaten ponponları yaptıktan sonra süzgeç şeklindeki malzemenin üzerine ponponları işliyorsunuz. Resimli anlatımı takip edin ve bu güzel çalışmayı evinizde yaparak, evinizin dekoratif havasını değiştirin. Evde kolay ponpon örtü yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

source : http://www.goodshomedesign.com/pom-pom-rugwall-hanging-and-table-cover/

pompon tapis – pompon rug – pompon-Teppich

 

Evde Keçeden Tavşan Şeklinde Terlik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden tavşan terlik yapımı, evde keçeden terlik yapımı ve evde kolay terlik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir