Evde Kolay Ponpon Paspas Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Ponpon Paspas Yapımı – Resimli Anlatım

Evde ponpon paspas yapımı ile ilgili sizlere birçok paylaşımda bulunmuştum. Bu yazımda da yine sizlere kolay ve basit bir şekilde ponpon paspas yapılışı ile ilgili güzel bir paylaşımda bulunacağım. Öncelikle sitemizde ponpon yapımı ile ilgili kolay yöntemler bulunuyor. Evde kartonda paspas yapimi ve benzer birçok çalışmanın anlatımını sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Diğer paylaşımlara göz atmayı da unutmayın.

Yine bu yazımızın sonundaki bağlantılara tıklayarak diğer paspas yapımı ile ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde kolay ponpon paspas yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evde keyifle kullanabileceğiniz harika ponpon paspaslar yapabilirsiniz. Evde kolay ponpon paspas yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-ponpon-paspas-yapimi

Puffs Matte – puffs mat – tapis de bouffées

 

Evde Kartondan Korsan Sandığı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde karton sandık yapılışı, evde kartondan korsan sandık yapımı ve evde kartondan sandık yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir