EVDE KOLAY SAKSI SÜSLEME FİKİRLERİ

Evde çiçekleriniz varsa ve hepsi farklı farklı saksılarda yer alıyorsa, bu güzel çalışma işinize yarayacaktır. Çiçek saksılarını süsleme fikirleri olarak paylaştığım bu güzel çalışma da rengarenk saksılara sahip olabilirsiniz.

Evde kolay saksı süsleme fikirleri olarak paylaştığım çalışma sayesinde sizde sahip olduğunuz çiçek saksılarını süsleyebileceksiniz.

Evde kolay saksı nasıl süslenir diyorsanız, hemen bu yazımın altındaki benzer çalışmalara da göz atmanızı öneriyorum. Saksı süsleme fikirleri sayesinde evinizdeki standart saksı modellerinden de kurtulmuş oluyorsunuz.

Evde kolay saksı süsleme fikirlerini ben çok beğeniyorum. Hem kolay yapılıyor. Hem de anlatımlı çalışmalar sayesinde eğlenceli zamanlar geçirmiş oluyoruz.

Bu güzel çalışma da resimli anlatıma sahip ve kolay adımlar içeriyor. Şimdi sizleri evde kolay saksı süsleme fikirleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-saksi-susleme-fikirleri

source

 

SPOR GİYİM KOMBİN ÖNERİSİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kıyafet kombin önerileri, spor giyim fikirleri ve spor giyim kombin önerileri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir