EVDE KOLAY ŞAL BAĞLAMA BANDANA BAĞLAMA ÖRNEKLERİ

Evde şal bağlama teknikleri veya şal dolama yöntemlerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımda sizlere evde kolay şal bağlama bandana bağlama örneklerini paylaştım.

Resimli anlatımda birçok kare de kolay şal nasıl bağlanır? veya bandana bağlama yöntemleri tek tek verilmiş. Yapmanız gereken resimli anlatımda beğendiğiniz şekli kendinizde uygulamak. İnanın değişik şekiller ve nasıl yapılacağı çok detaylı bir şekilde paylaşılmış.

Dışarıya çıkarken veya yaz geldi, yazın kıyafetlerinize renk katacak bandana, şal veya benzeri eşyalarınızı nasıl bağlayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Resimli anlatımda fular bağlama teknikleri de paylaşılmış. Evde kolay fular bağlama yöntemlerini daha önce de paylaşmıştım.

 
 

Benzer çalışmaları sitemizde bulabileceğiniz gibi hemen bu yazımın da altında örneklerine rastlayabilirsiniz. Evde kolay şal bağlama yöntemlerine ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-sal-baglama-bandana-baglama-ornekleri

source : http://www.repiny.com/pin-588.html

 

VİDEO ANLATIMLI SÖKMELİ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı sökmeli örgü modeli, evde kolay sökmeli örgü yapmak ve kolay sökmeli örgü yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir