EVDE KOLAY ŞELALE ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAP

Farklı saç modellerini paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere evde kolay şelale örgü saç modeli yapmak isteyenler için güzel bir anlatım paylaştım. Resimli anlatımda adımlar detaylı bir şekilde verilmiş.

Kara kalem çalışılmış. Ancak yine de anlayabileceğinizi düşünüyorum. Eğer yapamazsanız bile bir kuaföre gösterdiğinizde kısa sürede aynı modeli size yapacaktır. Evde kolay bir şekilde yapabileceğinizi düşünüyorum.

Şelale örgü modeli sayesinde saçınız diğer bayanlardan daha güzel gözükecek. Farklı ve değişik saç örgüsü modellerini sürekli buldukça sitemizde paylaşıyorum.

Hemen bu yazımın altında daha değişir birçok yeni saç modelinin yapılışını gösteren çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde kolay yapılan bu güzel modelin adı ise şelale örgü saç modeli diye geçiyor.

 
 

İlk kez duydum ve görünce siz sevgili ziyaretçilerimle de paylaşmak istedim. Şimdi sizleri yeni şelale saç örgüsü modelinin yapımını gösteren resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-kolay-selale-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6842.html

 

KÜÇÜK BONCUKLU BİLEKLİK NASIL ÖRÜLÜR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. boncuklu bileklik nasıl örülür, boncuklu bilezik nasıl yapılır ve boncuklu takı yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir