Evde Kolay Stres Topu Yapımı – Anlatımlı

Evde Kolay Stres Topu Yapımı – Anlatımlı

Evde stres topu yapılışı ile ilgili sanırım daha önce de güzel bir paylaşım yapmıştım. Bu yazımdaki çalışma ise farklı ve çok güzel bir çalışma… eminim evinizde sizde bu güzel çalışmayı yapacak ve stresli zamanlarınızda oyalanarak kendinizi rahatlatacaksınız. Evde kolay stres topu yapımının örnek resmi ile anlatımlı videosunu paylaşacağım bu yazımdan yararlanarak sizde evinizde bu çalışmayı pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Malzemelerini kolayca bulacağınız bu çalışmayı videoyu izleyerek detaylı bir şekilde inceledikten sonra adım adım sizde evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Stres topu çok işe yarayan ve birçok uzman tarafından önerilen bir araçtır. Bazen insanlar yoğun stres altında kaldıklarında ne yapacaklarını veya neye saracaklarını bulamazlar. Ancak elinizin altında bir stres topu olduğunda kendinizi yumuşatabilir ve rahatlayabilirsiniz. Buyurun anlatımlı çalışmaya ;

 
 

evde-stres-topu-yapimi

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-easily-make-superhero-stress-balls/

balle anti-stress – stress ball – Stress-Ball

 

Evde Hasır Şapkayı Kardan Adama Çevirme - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde hasır şapkadan kardan adam yapımı, evde kolay kardan adam yapımı ve evde şapka boyama hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir