Evde Kolay Tangram – Tangran Zeka Oyun Kağıtları Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kolay Tangram – Tangran Zeka Oyun Kağıtları Yapımı – Resimli Anlatım

Çocuklar için paylaşacağım bu güzel çalışmayı evinizde sizde uygulayabilirsiniz. Paylaşacağım resimleri bilgisayarınızdan çıktı alıp, sert bir kartona yapıştırdıktan sonra çocuklarınızın zeka gelişimine katkı sağlayacak bu güzel oyunu onlara öğretebilir ve keyifle eğlenmelerini sağlayabilirsiniz. Evde kolay tangram yani tangran zeka oyunları yapımı ile ilgili paylaşacağım örnek resimlerden yararlanabilirsiniz. Unutmayın örnek resimlerin hepsi aynı parça ve çıktı aldıktan sonra hepsi ayrı tek parça olacak şekilde hazırlamanız gerekiyor. Daha sonradan aynı parçalar ile farklı şekiller yapmak için çocuğunuza kolay yapılan çalışmalar öğretebilirsiniz. Böylece çocuklar kendi kendine daha farklı şekiller üretmek için zekalarını zorlayacaklar ve bu güzel eğlenceli oyun sayesinde zeka gelişimlerinde önemli ölçüde gelişmeler yaşanacaktır. Tavsiye ediyoruz.

 
 

Brettspiel – board game – jeu de société

 

Evde Kolay Keçeden Yüzük Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçeden yüzük yapımı, evde kolay keçeden yüzük yapımı ve keçeden yüzük nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir