EVDE KOLAY TELLİ TAÇ YAPMAK

Evde kolay telli taç yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı yaparak sizde çok güzel taç modeline sahip olacaksınız.

Evde kolay yapılan taç modeli çalışmalarını kendin yap kategorisinde bulabilir ve nasıl yapıldıklarını resimli anlatımlardan yararlanarak öğrenebilirsiniz.

Evde kolay telli taç yapımı için paylaştığım çalışmadaki malzemeleri hobi marketlerden temin ettikten sonra, adımları uygulayarak aynısını yapabilirsiniz.

Taç yaparak çocuklarınıza verebilir veya kendiniz için elbiselerinize uyumlu aksesuar olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz.

Evde pratik telli taç nasıl yapılır diyenler için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemelisiniz. Şimdi sizleri kolay yapılan telli taç modeli için anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

evde-kolay-telli-tac-yapmak

source

 

KOLAY FİL NASIL ÇİZİLİR başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım fil çizmek, anlatımlı fil çizmek ve anlatımlı fil nasıl çizilir hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Sıla diyor ki:

    çok beğendim herkese de tavsiye ederim. güzel paylaşımlar takipçinizim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir