EVDE KOLAY TIRNAK SÜSLEME

Evde kolay tırnak süsleme çalışmaları veya örnekleri arıyorsanız? doğru adreste olduğunuzu belirtmek isterim. Sitemizde nail sanatı yani tırnak süsleme çalışmaları ile ilgili birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere nail tırnak süsleme tekniği olarak güzel bir basit çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Evde bant ile nail sanatını sizde tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz.

Profesyonelce olmasa da tırnaklarınızı değişik bir şekilde süsleyebilir ve etrafınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Nail sanatı ile yapılan süsleme çalışmaları belki pahalıya yapılıyor olabilir.

Ancak tekniğini öğrenerek sizde evde zorlanmadan güzel tırnak örnekleri yapabilirsiniz. Günü birlik kullanacağınız bu güzel süs çalışmaları sayesinde gittiğiniz etkinliklerde parmaklarınız sayesinde dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz. Evde kolay yapılan tırnak süsleme örneği ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-tirnak-susleme

source

 

ÇATALLA PONPON TAÇ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çataldan ponpon taç nasıl yapılır, çataldan ponpon taç yapımı ve çatalla ponpon nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir