Evde Kolay Tişört Süsleme – Resimli Anlatım

Evde Kolay Tişört Süsleme – Resimli Anlatım

Evinizde bulunan tişörtlerinizi süslemek ister misiniz? Eski veya kullandığınız tişörtlerinizi yenileme zamanı gelmedi mi? yeni elbise veya yeni penye alana kadar, elinizdeki eski tişörtleri süsleyebilir ve onlara yeni roller kazandırabilirsiniz. Eski penye süsleme ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizdeki eski tişörtlerinizi süsleyebilirsiniz. Eski tişört süsleme çalışmasını evinizde kolaylıkla sizde yapabilirsiniz. Evde kolay penye süsleme ile ilgili sanırım daha önceden paylaşımda bulunmamıştım. Bu yazımda paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kolaylıkla tişört süsleme çalışmasını öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Evde kolay tişört süsleme yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

evde-eski-tisortleri-susleme-calismasi1 evde-eski-tisortleri-susleme-calismasi2

 
 

evde-eski-tisortleri-susleme-calismasi3

evde-eski-tisortleri-susleme-calismasi4

evde-eski-tisortleri-susleme-calismasi5

evde-eski-tisortleri-susleme-calismasi6

evde-eski-tisortleri-susleme-calismasi7
evde-eski-tisortleri-susleme-calismasi8

T-Shirt Ornement – T-shirt ornament – T-Shirt Ornament

 

Evde Kolay Plastik Şişeden Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay pet şişeden bileklik yapımı, evde kolay plastik şişeden bileklik yapılışı ve evde pet şişeden bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir