Evde Kurdeleden Kelebek Fiyonk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kurdeleden Kelebek Fiyonk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay yapılan çalışmalar olarak bu yazımda sizlere farklı anlatımlara sahip birçok fiyonk yapımı ile ilgili örnek anlatımlı resimler paylaşacağım. Kurdeleden fiyonk yapımı ile ilgili sanırım daha önce de paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımın sonunda da yine karşınıza kolay fiyonk yapılışı ile ilgili benzer çalışmalar çıkacaktır. Paylaşacağım fiyonk yapımı ile ilgili birbirinden farklı çalışmalar çok hoşunuza gidecek.

 
 

Bu sayede sizde kurdeleden fiyonk yapımını farklı anlatımlar sayesinde kolayca öğrenebileceksiniz. Kelebek şeklinde fiyonk yapımını bilmiyorsanız? bu yazımda paylaşacağım çeşitli resimli anlatımlar sayesinde kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Bu sayede sizde evde kurdeleden kelebek fiyonk yapımını öğrenebilecek ve kıyafetine fiyonk isteyenlere bu güzel çalışmayı kolayca yapabileceksiniz. Buyurun resimli anlatımlara ;

source : http://www.prohandmade.ru/other/26-bantikov-dlya-ukrasheniya-sdelannyx-svoimi-rukami/

arcs faits – bows made – Bögen gemacht

 

Evde Kartondan Terlik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cardboard slippers, Karton Pantoffeln ve karton terlik modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir