Evde Kurumuş Ağaç Dallarından Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kurumuş Ağaç Dallarından Resim Çerçevesi Yapımı – Resimli Anlatım

Sokaktan veya ormana yürüyüşe gittiğinizde toplayacağınız küçük kurumuş ağaç dallarından çok güzel resim çerçeveleri yapmaya ne dersiniz? Evet bu yazımda sizlere çok güzel bir çalışma paylaşacağım. Kurumuş ağaç dallarından resim çerçevesi yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak, sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Gerçekten şahane gözüken bu çalışmayı hazırlayıp, komşularınıza veya turistik bir yerde yaşıyorsanız, turistlere dahi satabilirsiniz. Gerçekten kolay ve eğlenceli bir çalışma olan bu güzel çalışmayı sizde kolaylıkla evde yapabilirsiniz ve yapmalısınız da… evde kurumuş ağaç dallarından resim çerçevesi yapılışını anlatan resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

Holzrahmen – wood frame – à ossature de bois

 

2016 Yemeni Yazma Kenarı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 yemeni yazma kenarı, 2016 yemeni yazma kenarı ve 2017 yemeni yazma kenarı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir