Evde Mandalla Çerçeve Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde Mandalla Çerçeve Yapılışı – Resimli Anlatım

Bu güzel çalışmayı sizde evinizde çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler mandal ve karton… bu tür eğlenceli çalışmaları yapmayı seviyorsanız, umarım bu güzel çalışmayı da beğeneceksiniz. Evde ahşap mandalla fotoğraf çerçevesi yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde çok güzel fotoğraf çerçeveleri yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmanın anlatımlı bir de videosunu paylaşacağım. Eğer resimli anlatımda takıldığınız nokta olursa, hemen anlatımlı videodan yararlanabilirsiniz.

 
 

Evde ahşap mandal ile resim çerçevesi yapılışına benzeyen başka çalışmalar da paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımın hemen altında bulunan paylaşımlarda diğer mandalla yapılan çalışmalara ulaşabilirsiniz. Sitemizde kendin yap kategorisinden birbirinden güzel binlerce çalışmaya ulaşabilirsiniz.

chevilles en bois bâti – wooden pegs frame – Holznägel Rahmen

 

Evde Bebek Nasıl Kundaklanır? - Nasıl Kundak Yapılır? - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. bebek kundağı nasıl yapılır, bebek kundak yapımı ve bebek nasıl kundaklanır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir