Evde Minion Kitap Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Minion Kitap Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Minionlara bayılıyorum. Özellikle filmlerinde konuşma sahneleri çok hoşuma gidiyor. Bu yazımda sizlere minion kitap süslemesi çalışması paylaşacağım. Resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Kitap ayracı olarak paylaşılan bu çalışmayı aslında siz buzdolabına magnet olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Minion şablonunu kesip biçtikten sonra arkasına mıknatıs yapıştırıp buzdolabına minion magnet süs olarak kullanabilirsiniz. Yine çocuklarınızın kitaplıklarına veya dolaplarına bu güzel çalışmayı süs olarak da kullanabilirsiniz. Şablonu renkli fon kağıtlarını bulup, kestikten sonra ortaya güzel ve şirin bir minion süslemesi çıkacak. İstediğiniz yerde bu güzel çalışmayı kullanabilirsiniz. Evde minion kitap süsü yapılışı ile ilgili şablon ise şöyle ;

 
 

evde-minion-buzdolabi-magnet-yapimi

aimant séide – minion magnet – minion Magnet

 

Evde Kurdeleden Yeşil Yaprak Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Bandblatt, evde kurdeleden yeşil yaprak yapımı ve kurdeleden yaprak nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. candan diyor ki:

    çok sevimli ve güzel olmuş elinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir