Evde Peçeteden Kase Yapımı – Anlatımlı

Evde Peçeteden Kase Yapımı – Anlatımlı

Evde peçeteden küçük kaseler yapmak ister misiniz? evet bu yazımda sizlere paylaşacağım çalışmada peçeteden nasıl küçük kaseler yapabileceğinizi gösteriliyor. Evde peçete katlama yöntemlerini daha önce paylaşmıştım. Peçete katlama teknikleri ile ilgili çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımda yine peçete kullanacağız. Ancak kullanılacak peçete ile küçük kaseler yapacağız. Paylaşacağım anlatımlı videodan yararlanarak sizde evinizde peçete yardımı ile çok güzel küçük kaseler yapabileceksiniz. Daha öncede buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Diğer çalışmaları kendin yap kategorisinden ulaşabilirsiniz. Peçete katlama teknikleri ile ilgileniyorsanız eğer yazımın başında da ifade ettiğim gibi, sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde en güzel peçete katlama tekniklerini görsel olarak bulabilir ve öğrenebilirsiniz.

 
 

evde-peceteden-kase-yapimi

Serviette Schüssel – napkin bowl – serviette bol

 

Evde Eski Kottan Ayıcık Yastık Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski kot etekten yastık yapımı, eski kot pantolondan yastık yapımı ve eski kotlardan yastık yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. hale diyor ki:

    yararlı site baya kendi çocuğuma buradan bir şeyler yaptırabiliyorum ya da kendim yapıyorum çok hoş :)))))))))))))))

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir