Evde Pilates Topundan Avize Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Pilates Topundan Avize Yapımı – Resimli Anlatım

Sizlere daha önce bu çalışmayı balonla nasıl yapılacağını paylaşmıştım. Hatta sitemizde balondan avize yapımı ile ilgili çalışmaları ilgili kategori olan balondan yapılanlardan ulaşabilirsiniz. Bu yazımda da yine aynı teknik kullanılacak. Kalıbımız bu sefer balon değil pilates topu olacak. Evinizde pilates topu varsa o büyüklükte harika bir avize yapabilirsiniz. Öncelikle avize yapacağınız için pilates topunuza zarar gelmeyeceğini söylemek isterim. Evde pilates topundan avize yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan zaten nasıl yapacağınızı adım adım öğrenebilirsiniz.

Malzeme olarak pilates topu, strech film, çamaşır ipi, tutkal yeterli olacaktır. Filmi topun üzerine iyice sarmaladıktan sonra yapıştırıcı ile doladığınız ipin donmasını beklemeniz gerekiyor. Işık aparatını sokacağınız yerden pilates topunun havasını indirerek zarar vermeden çıkarabilirsiniz. Sonuç ise resimli anlatımdaki gibi karşınızda harika bir avize çıkmış olacak. Bu güzel çalışmayı evinizde eğlenerek ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

 
 

evde-pilates-topundan-avize-yapimi

source : http://woodoco.com/blog/plates-isigi/

Pilates ball chandelier – Pilates balle lustre – Pilates-Ball-Kronleuchter

 

Eski Kottan Bebek Önlük Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. chasuble en denim, denim pinafore ve eski kot ile bebek önlüğü hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir