Evde Pizza Kutusundan Laptop Altlığı Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde Pizza Kutusundan Laptop Altlığı Yapılışı – Resimli Anlatım

Evde tükettiğiniz pizza kutularını atıyor musunuz? atmayın. Çünkü onları kullanarak çok güzel fonksiyonel laptop altlıkları yapabilirsiniz. Laptopunuzu masa üstünde kullanıyorsanız altlık ihtiyacı duyabilirsiniz. Yediğiniz pizza kutusunu kullanarak resimli anlatımdaki gibi notebook’unuza harika bir altlık yapabilirsiniz. Resimli anlatımda gösterilen adımları takip ederek, pizza kutusunu nerelerden keseceğinizi ve hangi noktalardan katlayacağınızı öğrenebilirsiniz. Evde pizza kutusundan laptop altlığı yapımı ile ilgili resimli anlatım sayesinde sizde kullandığınız bilgisayarınız için kartondan altlık yapabileceksiniz. Pizza kutusunu resimli anlatımdaki gösterildiği şekilde kesip biçmeniz yeterli olacaktır. Evde pizza kutusundan laptop altlığı yapımı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-pizza-kutusundan-laptop-altligi-yapimi2

evde-pizza-kutusundan-laptop-altligi-yapimi

pad en carton – cardboard pad – Karton-Pad

 

Evde Eski Tişörtten Kedi Evi Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cat house, eski kazaktan kedi evi yapımı ve eski penyeden kedi evi yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir