Evde Plastik Kaşıktan Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Plastik Kaşıktan Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde plastik kaşıkları kullanarak çok güzel dekoratif vazolar yapabilirsiniz. Paylaşacağım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel ve şık vazo sahibi olabilirsiniz. Yapılışını anlatan resimdeki adımları uygulayarak sizde çok güzel plastik kaşıktan vazo yapabilirsiniz. Plastik kaşıktan yapılan çalışmaları sitemizdeki kendin yap kategorisinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan vazo yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede sizde bu güzel çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan vazo yaparak evinizin en güzel köşesine koyup keyifle kullanabilirsiniz. Eğlenceli olan bu çalışmayı plastik kaşık kullanarak yapabilirsiniz. Evde plastik kaşıktan saksı yapılışı ile ilgili daha önceden sanırım çalışma paylaşmamıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ile sizde kolaylıkla bu güzel dekoratif vazo çalışmasını yapabilirsiniz.

 
 

evde-plastik-kasiktan-vazo-yapimi

vase en plastique – plastic vase – PlastikVase

 

Evde Kumaştan Yastık Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay yastık nasıl yapılıyor, evde kolay yastık yapımı ve evde kumaştan yastık yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. vildan diyor ki:

    çok güzel beğendim. paylaşım için teşekkürler. sitenin takipçisiyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir