Evde Plastik Şişeden Su Bardağı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Plastik Şişeden Su Bardağı Yapımı – Resimli Anlatım

Evde plastik şişeden su bardağı yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel su bardakları yapabilirsiniz. Üstelik kulplu bardak olacak… nasıl olur? demeyin… çünkü resimli anlatımı gördüğünüzde olduğunu göreceksiniz. Evde plastik şişeyi kesip, resimli anlatımdaki gibi alt gövde kısmı ile üst şişenin ağız kısmını maket bıçağı ile kestikten sonra, yapıştırma işlemini yapmanız yeterli olacaktır. Ancak bardağı kestikten sonra keskin olacağı için çakmak ile veya ütünün arkasında ısıtıp dudakları etkilemeyecek şekilde şekillendirebilirsiniz. Evde plastik şişeden su bardağı yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-pet-siseden-kulplu-su-bardagi-yapimi

Plastiktassen – plastic cup – tasses en plastique

 

Evde Kağıttan Beyaz Gül Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kağıttan beyaz gül yapımı, evde kağıttan çiçek yapımı ve evde kağıttan gül yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir