Evde Polardan Tavşan Oyuncak Yapımı – Şablonlu

Evde Polardan Tavşan Oyuncak Yapımı – Şablonlu

Evde polardan veya keçeden tavşan oyuncak yapmak ister misiniz? Bu yazımda sizlere keçeden veya polardan oyuncak tavşan yapabilmeniz için kolay bir şablon paylaşacağım. Nette gezinirken rastladığım bu güzel çalışmayı kullanarak evde kumaştan, polardan veya keçeden şablona göre tavşan oyuncağı yapabilirsiniz. Çocuklarınıza kolayca keçeden tavşan oyuncak yapabilirsiniz. Yine evinizde dekoratif süs yapmayı ve kullanmayı seviyorsanız, bu yazımda paylaşacağım şablonu kullanarak oyuncak tavşan yapabilirsiniz.

 
 

evde-keceden-tavsan-yapimi-polardan-tavsan-yapimi-kumastan-tavsan-yapimi-sablon

evde-keceden-tavsan-yapimi-polardan-tavsan-yapimi-kumastan-tavsan-yapimi-sablon2

 

Evde Kolay X-Men Boyama Resimleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay x-men boyama resimleri, x-men boyama resim ve x-men boyama şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir