Evde Portakaldan Kuş Yemliği Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Portakaldan Kuş Yemliği Yapımı – Resimli Anlatım

Evde portakal kabuğundan kuş yemliği yapılışını paylaşacağım bu yazımda ki çalışmayı sizde evinizde kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Evde portakaldan kuş yemliği yapılışı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde portakal kabuğundan kuş yemliği yapabilirsiniz. Evde bu güzel çalışmayı yaparak, dilediğiniz bir yere asabilir ve kuşlara yemlik yapabilirsiniz. Doğadaki dostlarımızı unutmamız gerektiğini hatırlatır ve yine sizlere hayvanlar ile ilgili çalışmaları paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımdaki çalışmayı evinizde kolayca yapabilirsiniz. Malzeme olarak tükettiğiniz portakal kabuklarını ortadan ikiye bölerek, resimli anlatımdaki gibi aşamaları yapmanız yeterli olacaktır. Evde portakaldan kuş yemliği yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar ise şöyle ;

 
 

Futterhäuschen – bird feeders – mangeoires d’oiseaux

 

Evde Kolay Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. arkadaş bilekliği yapımı, Armband Hause ve basit bileklik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir