Evde Pratik Çatalla Ponpon Yapımı – Anlatımlı

Evde Pratik Çatalla Ponpon Yapımı – Anlatımlı

Kolay ponpon yapımı ile ilgili hemen hemen birçok paylaşımda bulunmuşumdur. Diğer paylaşımlarımdan yola çıkarak sizde artık kolayca ponpon yapmayı öğrenmiş olmalısınız. Bu yazımda da yine farklı bir anlatım ve değişik bir ponpon yapma yöntemini anlatan çalışma paylaşacağım. Evde pratik çatalla ponpon yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışmayı izleyerek, bu çalışmayı nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Evde pratik bir şekilde ponpon yapmayı öğrendikten sonra birçok çalışmada ponpon yaparak çalışmalarınızı geliştirebilirsiniz. Çatalla ponpon yapılışı ile ilgili diğer çalışmaları bu yazımın sonundaki linklerde bulabilirsiniz. Şimdi sizlere çatalla ponpon yapımını bir başka türlü anlatan çalışmayı paylaşıyorum ;

 
 

evde-pratik-catalla-ponpon-yapimi

Cheerleadern tun – cheerleaders do – cheerleaders font

 

Evde Tuvalet Kağıdı Rulosundan Uçak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. aéromodélisme, evde maket uçak yapılışı ve Flugmodell hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir