Evde Strafordan Makyaj Kutusu Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Strafordan Makyaj Kutusu Yapımı – Resimli Anlatım

Evde köpük kartondan çok güzel bir makyaj kutusu yapabilirsiniz. Strafordan makyaj kutusu yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde çok şirin ve güzel bir makyaj kutusu yapabilirsiniz. Yine bu yazımda sizlere İngilizce anlatımlı video da paylaşacağım. Köpük kartondan çok güzel bir makyaj kutusu yapıp, kullanabilirsiniz. Evde strafordan makyaj kutusu yaparak değişik bir makyaj kutusuna sahip olabilirsiniz. Strafordan makyaj kutusu yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip edebilirsiniz. Yine dilerseniz paylaşacağım anlatımlı videodan da takip edebilirsiniz. Evde strafordan makyaj kutusu yapımı ile ilgili anlatımlar ise şöyle ;

 
 

Schaumkasten – foam box – boîte de mousse

 

Evde Yumurtadan Çim Adam Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çim adam yumurtadan, eggs grass man ve Eier Gras Mann hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir