Evde Süngerden Kolay Su Topacı Yapımı

Evde Süngerden Kolay Su Topacı Yapımı

Evde süngerden kolay su topacı yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu çalışmaya benzer bir paylaşım yapmıştım sanırım. Bu yazımda sizlere renkli süngerlerden oyuncak yapılışı ile ilgili birkaç kare resim paylaşacağım.

 
 

Evde çocuklarınıza sağlıklı oyuncaklar yapmak isterseniz, bahçede keyifle oynayabilecekleri biraz ıslak bir oyuncak türü olan sünger oyuncak yapılışı ile ilgili resimler paylaşacağım. Evinizde renkli süngerleri bir kumaş parçası ile ortasından sıkıca bağlayarak, topaç haline getirebilirsiniz. Bu sayede çocuklar ıslatıp, birbirlerine atsalar bile canları yanmaz.

 

Yeni Örgü Çocuk Battaniye Modelleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. 2015 örgü çocuk battaniye modelleri, 2016 örgü çocuk battaniye modelleri ve en güzel örgü battaniye modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir