Evde Tuvalet Kağıdından Yarasa Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Tuvalet Kağıdından Yarasa Yapımı – Resimli Anlatım

Evde rulodan yarasa yapılışı ile ilgili paylaşacağım bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu zamana kadar birçok kağıttan oyuncak yapımı ile ilgili çalışma paylaştık. Bu çalışma farklı bir çalışma olup, yine tuvalet kağıdı rulosundan yapılmaktadır. Evde tuvalet kağıdından yarasa yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak, sizde evinizde bu eğlenceli çalışmayı ister kendiniz tek başınıza, isterseniz çocuklarınızla eğlenerek yapabilirsiniz. Evde tuvalet kağıdı rulosundan yarasa oyuncağı yapabilir ve çocuklarınızla eğlenebilirsiniz. Resimli anlatımdaki adımları takip ederek, sizde tuvalet kağıdı rulosunu siyaha boyadıktan sonra yarasaya dönüşmesi için resimlere bakarak adımları takip edebilirsiniz. Buyurun yarasa yapılışına ;

 
 

Papierschläger – paper bats – chauves-souris de papier

 

Evde El İşi Kağıdından Kelebek Yapımı - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. el işi kağıdından kelebek yapımı, evde kelebek kağıttan ve evde kolay kelebek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir