Evde Yumurta Kolisinden Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Yumurta Kolisinden Çiçek Yapımı – Resimli Anlatım

Evde yumurta kolisinden çiçek yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak bu güzel çalışmayı sizde evinizde kolayca yapabilirsiniz. Evde yumurta kutusundan çiçek yapımı ile ilgili resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde evinizde çiçek yapabilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanarak yumurta kolisinden kolay çiçek yapımını öğrenebilir ve evinize dekoratif süs çiçekleri yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve basit olan bu çalışmayı evinizde yumurta kutusundan yapabilirsiniz. Evinizde yumurta kutusundan çiçek yapılışını anlatan resimli anlatımdan yararlanarak kolayca evinize çiçek süsler yapabilirsiniz. Dekoratif çiçek çalışmasında da işinize yarayacak olan bu güzel çalışmanın resimli anlatımları ise şöyle ;

 
 

carton fleur – cardboard flower – Karton Blume

 

Evde Keçeden Tavşan Yapımı - Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde keçe tavşan yapımı, evde keçeden tavşan yapımı ve evde kolay keçeden tavşan yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir