Evde Yumurta Kolisinden Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Yumurta Kolisinden Kapı Süsü Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sizlere çok güzel ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz bir kapı süsü çalışması paylaşacağım. Evde boşalmış yumurta kolisinden kapı süsü yapımı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlardan yararlanarak sizde evinizde kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde yumurta kutusundan kapı süsü yapımı ile ilgili sanırım ilk paylaşımım olacak. Bu yazımda paylaşacağım kolay yapımı olan çalışmayı evinizde başarılı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz. Evde yumurta kolisinden kapı süsü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kolaylıkla evinizin kapısına güzel ve harika bir süs yapabilirsiniz. Kapı süsü yapımı ile ilgili birçok paylaşımda bulundum. Bu paylaşımları sitemizde kendin yap veya dekorasyon kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay kapı süsü yapımı olarak örnek gösterebileceğimi bu çalışmayı sizde evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Evde yumurta kolisinden kapı süsü yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

garniture de porte – door trim – Türverkleidung

 

Evde Kartondan Kolay Kase Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kağıttan kase yapımı, evde kartondan kutu yapımı ve evde kartondan şekerlik yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir